Biszkopt i Misiek szukają kochającego domu <3

Od 20 Grudnia w Zoosferze mieszkają kochane psiaki z Gminnego Schroniska dla Zwierząt w Wielogłowach. Psiaki są rodzeństwem. Mają około 8 miesięcy.
Około 2 miesiące spędziły w schronisku. Niestety nie potrafiły się przystosować to takich realiów. Każdego dnia traciły możliwość przyzwoitego rozwoju i radości życia.

Siedziały w budzie i od czasu do czasu wychodziły za potrzebą. Podobno bywało tak, ze wykazywały zainteresowanie i chęć kontaktu z pracownikami i wolontariuszami. Jednak strach zazwyczaj był silniejszy ;( Były one nazywane dzikuskami i w sumie słusznie 😉 Już po pierwszym dniu w Zoosferze zauważyliśmy, że te nasze kochane dzikuski maja ogromny potencjał to bycia SUPER PSAMI;) … obydwa maluchy odznaczają się ogromną ciekawością. Już w trzeci dzień pomimo wielkiej ostrożności w stosunku do mojej osoby były w stanie ukraść skrawek taśmy który przykleił mi się do buta 😉 Dzięki tej ciekawości i wielkiej towarzyskości ( delikatnie uśpionej) psiaki każdego dnia robią postępy w przystosowaniu do życia i co ważne czerpią z życia wszystkimi łapkami 😉
… mogłabym pisać o nich jeszcze kilka godzin. I to same pozytywy. Każdego wieczora zastanawiam się czy jutro też będzie jakiś postęp/ co zrobią? … i tak codziennie obdarowują mnie nową niespodzianką. Są naprawdę niesamowite 😉

Podsumowując, nasze kochane psiaki szukają kochającego domu. Kontakt w sprawie adopcji z Gminnym Schroniskiem dla Zwierząt w Wielogłowych. W razie pytań chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach z tymi słodziakami;)